Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła PZW ,,RABA”

W dniu 17 stycznia 2016 roku, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdowie, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła. W zebraniu uczestniczyło 30 wędkarzy.

Na wstępie Prezes Zarządu Koła ,,RABA” Paweł Dżugan przywitał zaproszonych gości: pana Zbigniew Wojasa – Wójta Gminy Gdów, pana Roberta Kocioł – Dyrektora Okręgu PZW w Krakowie, Roberta Więcława – Wiceprezesa ds. Sportu Zarządu Okręgu PZW Kraków, Kazimierza Surmę – Członka Zarządu Okręgu PZW Kraków, a także członków Zarządu Koła i wszystkich przybyłych na zebranie.

W trakcie posiedzenia przedstawione zostały sprawozdania Zarządu Koła, sprawozdania z wykonania uchwał poprzedniego Walnego Zebrania, działalności finansowej, Komisji Rewizyjnej oraz sprawozdanie z działalności Sekcji Przyjaciół Raby.

Prezes Zarządu poinformował, że w Nieznanowicach pozyskano nowy akwen wodny o pow. 6ha tzw. BANAN. Prezes Dżugan w swoim przemówieniu za przychylność i pomoc dla wędkarzy podziękował Wójtowi Gminy Gdów, sołtysowi Gdowa, urzędnikom oraz gdowskim strażakom.

Jednym z milszych akcentów Zebrania było wręczenie nagród dla najlepszych wędkarzy Koła ,,RABA”.

W 2015 roku zorganizowano 7 zawodów spławikowych z cyklu Grand Prix Koła. W klasyfikacji ogólnej 1 miejsce zdobył: Łukasz Hajto, drugie Artur Gibała, a trzecie Paweł Dżugan. W ramach GP rozegrano zawody o puchar Prezesa Koła, które wygrał… Prezes Koła. Puchar ufundowany przez Wójta Gminy zdobył Dawid Suchta, a mistrzostwa Koła wygrał Łukasz Hajto podobnie jak zawody z okazji 25-lecia Koła. Prezes podziękował również Wiktorowi Morajce za ogromny wkład pracy przy łowisku na ul. Cegielnianej w Gdowie.

Podczas zebranie nie zabrakło przemówień zaproszonych gości. Wójt Wojas w swoim przemówieniu potwierdził, że środowisko  wędkarzy jest bardzo aktywne, zauważane i doceniane w Gminie oraz pogratulował Zarządowi i wszystkim członkom Koła efektów pracy przedstawionych w sprawozdaniach.  Wiceprezes Zarządu Okręgu w swoim wystąpieniu mówił m.in. o uznaniu jakie kieruje do Wójta Gminy Gdów za zrozumienie spraw środowiska wędkarskiego i pomoc na rzecz Koła RABA oraz o zmianach w zezwoleniach wydawanych przez Okręgu PZW Kraków.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content