Walczą o tytuł Disco Star, są już w finale!

Zespół Kings of Disco tworzą: Tomek Pluta; Jakub Kurnik; Mateusz Wielgus; Daniel Zięć. Dwóch Panów z tej muzycznej czwórki to mieszkańcy naszej gminy, a dokładniej Bilczyc i Gdowa. Zespół właśnie zakwalifikował się do finału programu Disco Star!

Jak sami o sobie mówią są „zespołem grającym szeroko rozumianą muzykę taneczną. Dostarczają energiczną dawkę muzyki tanecznej w zawodowym wykonaniu. Ciekawe aranżacje, charyzma sceniczna i talent to połączenie godne królów disco”.

Ich droga do finału rozpoczęła się na precastingach, później były castingi i udział w programie, kolejne odcinki… a w najbliższy piątek już wielki finał. W finale powalczą o tytuł Disco Star z pięcioma innymi zespołami. 

Jeśli chcecie zobaczyć chłopaków w programie na żywo, włączcie 18 maja o godzinie 20 telewizję Polo TV. Trzymamy Kciuki!

STAR 2018 to popularny talent show Polo TV!  W programie uczestniczą młodzi wokaliści, wokalistki i zespoły, którzy tworzą disco polo, muzykę dyskotekową i taneczną. Na castingach w całej Polsce pojawiły się tysiące chętnych marzących o karierze gwiazdy, ale tylko 36 wykonawców zakwalifikowało się do następnego etapu programu w tym zespół Kings od Disco.. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Radek Liszewski z zespołu Weekend, Czadoman oraz, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Show prowadzi czwarty juror Marcin Miller, lider zespołu Boys. Za kulisami z uczestnikami porozmawiają Edyta Folwarska – dziennikarka Super Expressu, Maciej Smoliński oraz Jacek Mędrala. Natomiast tajemniczego głosu Disco Music Box użycza Norbert Bieńkowski z Radia Vox FM. Głos zadaje uczestnikom najdziwniejsze pytania, żeby sprawdzić, jak, jako przyszłe gwiazdy, będą radzić sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach.

zdjęcia: Kings of Disco FB zespołu

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content