Wakacyjna Liga Siatkówki- IV runda

W ostatni weekend rozegrano kolejną rundę spotkań w lidze piki siatkowej pod patronatem wójta gminy Kłaj pana Zbigniewa Strączka. W sobotę doszło do ciekawego spotkania pomiędzy drużynami Drunk Team i Amatorami. Tylko wygrana Drunk Team dawała im szansę na zachowanie szansy na miejsce w czołowej trójce turnieju. Mecz zakończył się ostatecznie pewnym zwycięstwem Amatorów  3:0, choć w ostatnim secie zawodnicy Drunk Team sprawili im sporo kłopotów.

W niedzielę w pierwszym pojedynku spotkały się drużyny Jazzy i UKS Gdów. Mecz zapowiadał się ciekawie, ale niestety UKS Gdów zagrał w niepełnym składzie i był w tym meczu bez szans. Łatwe zwycięstwo 3:0 odniósł zespół Jazzy. W drugim meczu Lutownicy pewnie pokonali najmłodszych uczestników ligi czyli Siatkarskich Małolatów.

„Powoli docieramy do półmetka ligi. Mimo różnych anomalii pogodowych udało się rozegrać wszystkie mecze. Tabela jeszcze nie pokazuje prawdziwej klasyfikacji, ale już można powiedzieć, że o zwycięstwo walczyć będą drużyny Auto Komisu, Jazzów i Amatorów. Reszcie pozostała walka o miejsce 4” – podsumowali kolejny tydzień zmagań organizatorzy.

Za tydzień kolejne emocje pod siatką. Serdecznie zapraszamy do Brzezia.

Wyniki IV rundy:

AMATORZY – DRUNK TEAM 3:0 (25:13, 25:14, 29:27)

SOMGORSI – UKS SMYK 1:2 (awansem)

JAZZY – UKS GDÓW 3:0 (25:16, 25:18, 25:7)

SIATKARSKIE MAŁOLATY – LUTOWNICY 0:3 (9:25, 17:25, 13:25)

TABELA LIGI

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content