Wakacje z Centrum Kultury

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 lat do skorzystania z zajęć w ramach „Wakacji 2021 z Centrum Kultury w Gdowie”. Dla najmłodszych przygotowano ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zorganizowane zostaną warsztaty ceramiczne, plastyczne i kulinarne, animacje, zabawy, gry i wycieczki. Na zakończenie odbędzie się piknik oraz przedstawienie teatralne dla dzieci.
We wszystkie dni poza 3 i 9 sierpnia zajęcia rozpoczynają się i kończą w Centrum Kultury w Gdowie, 3 sierpnia należy przyprowadzić dzieci na Zarabie (zbiórka przy bramie wjazdowej) i również z Zarabia odebrać. Natomiast 9 sierpnia – należy przyprowadzić i odebrać dzieci z Lawendowego Zacisza w Fałkowicach.

Karty zgłoszenia  można pobrać: TUTAJ, a następnie uzupełnioną i podpisaną przesłać zeskanowaną na adres: sekretariat@ck.gdow.pl lub przynieść do Centrum Kultury. Kwoty za poszczególne zajęcia podane są na plakacie.
Opłaty za zajęcia można dokonać przelewem na konto bankowe: 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002.

Zapisy na pierwszy tydzień sierpnia trwają do piątku, 30 lipca do godziny 14.00 natomiast, na drugi tydzień sierpnia do 6 sierpnia do godziny 14.00. Ilość miejsc ograniczona.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content