Wakacje w kręgielni

Pada deszcz a dzieci się nudzą? Jak urozmaicić naszym pociechom wakacje? Proponujemy wypad do gdowskiej kręgielni. Pomysł zaczerpnięty z „Wakacji z Centrum Kultury w Gdowie”, na pewno przypadnie do gustu najmłodszym.
Dzieci, które w piątek 14 lipca w ramach wakacji organizowanych przez Centrum Kultury, odwiedziły kręgielnie był zachwycone. Duże wrażenie wywarło na nich zarówno miejsce jak i emocje pełne rywalizacji.
Kule, dostosowane wagą dla najmłodszych sprawiły, iż dzieci wspaniale się bawiły, śmiały, wygłupiały ale każde z nich swoje rzuty traktowało poważnie i z pełnym zaangażowaniem rzucały jak najlepiej. Sportowym emocjom nie było końca. Godzina gry na trzech torach, składała się z kilku serii rzutów, pomiędzy którymi dzieci chętnie częstowały się pyszną pizzą. Czas, aż za szybko zleciał, a na koniec gry, każdy uczestnik mógł sprawdzić ile punktów zebrał oraz kto wygrał.
Gdów Bowling Club to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Można tam zagrać nie tylko w kręgle ale również w bilard, piłkarzyki lub cymbergaj. Fantastyczna zabawa z najbliższymi gwarantowana.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content