W weekend… każdy znajdzie coś dla siebie

W ciągu najbliższych trzech dni atrakcji w naszej gminie nie zabraknie. Zapowiedzianych jest pięć wydarzeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie. O wszystkich planowanych akcjach już informowaliśmy na naszym portalu. Dziś zbieramy wszystkie propozycje w jednym miejscu.

 

W piątek, 10 marca o godz. 18:00 w Domu Strażaka w Pierchowie odbędzie się „Wieczór wspomnień i planów – Pierzchów wspomina swoje drzewa genealogiczne i planuje przyszłość”. Na spotkanie zapraszają Pani z KGW Pierzchów.

11 marca ( w sobotę) Gminna Hala Sportowa zaprasza na Turniej Halowej Piłki Nożnej Żaków (roczniki 2008-2009) o Puchar Wójta Gminy Gdów. Swój udział zapowiedziały następujące zespoły: Gdovia Gdów, Piast Łapanów, Raba Dobczyce, Orkan Szczyrzyc, AF Pogórze, SF Staniątki, Wieliczanka, AP Wieliczka. Rozpoczęcie godz. 9:00.

Tego samego dnia, 11 marca, Tor w Podolanach „Mała Finlandia” zaprasza na wiosenny trening.

Także w sobotę, o godzinie 15-tej w Hotelu Oriza rozpoczyna się akcja „Żyj zdrowo”. Mój Gdów objął patronatem medialnym to wydarzenie.

W niedzielę (12 marca) Centrum Wolontariatu w Podolanach zaprasza na zbiórkę krwi, która odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:00 w Centrum Kultury w Gdowie.

Sprawdź więcej szcsegółów o planowanych wydarzeniach:

11 marca, sobota, Wiosenny trening

11 marca, sobota, Turniej Halowej Piłki Nożnej Żaków

11 marca, sobota, Żyj zdrowo

12 marca, niedziela, Zbiórka krwi

Zobacz plakaty:

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content