Turniej siatkówki o puchar Wójta Gminy Gdów

W niedzielę 9 stycznia 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie z udziałem ok. 180 zawodników rozegrano II turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Gdów.
 
Rozpoczęto turniejem „Singli”, w którym udział wzięło aż 20 zawodników i zawodniczek z klas 0-2. Równolegle na dwóch sektorach walczyły drużyny ”Dwójek”. Oprócz RADWANSPORT Gdów, na Hali pojawiły się drużyny z AS Niepołomice, MKS MOS Wieliczka, zespół z Cichawki oraz RS Kraków. W sumie wystartowały 22 zespoły w tej kategorii wiekowej.
 
Po południu na parkiecie pojawiły się zespoły „Trójek”: AS Niepołomice, RS Kraków, MKS MOS Wieliczka. W sumie wystartowało 13 zespołów.
 
Jako ostatni o puchar Wójta walczyli  szóstoklasiści, w kategorii „Czwórek”, tu pojawiły się zespoły z RS Kraków: SP 111, SP 97 oraz zawodnicy RS MDK Kraków, drużyna z Bochni, Niepołomic i Skawiny. Łącznie na parkiecie rywalizowało 13 zespołów.
 
– W każdej kategorii wiekowej Puchar Wójta Gminy Gdów trafiał do rąk zespołów z Niepołomic.
Na szczęście to nas nie demotywuje, ale wręcz zachęca do dalszej pracy na treningach. Naszych zespołów pojawia się w klubie coraz więcej i z roku na rok zajmujemy coraz lepsze lokaty. Święto siatkówki zakończone! Dziękujemy wszystkim, którzy dziś organizowali to wydarzenie, pomagali i wspierali duchowo. Ogromne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Gdów za wsparcie naszego przedsięwzięcia. Do zobaczenia na kolejnym turnieju. – piszą przedstawiciele RADWAN SPORT Gdów na swoim funfage`u na Facebooku.
 
Gratulujemy zwycięzcom !
Źródło: www.hala.gdow.pl
 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content