W naszych szkołach

Rozpoczął się ostatni tydzień nauki w szkołach. Uczniowie z niecierpliwością oczekują na rozpoczęcie wakacji. Nauczyciele i dyrektorzy podsumowują rok szkolny na konferencjach oraz wypisują świadectwa.

Zobaczmy jak przedostatni tydzień w szkołach spędzali uczniowie naszej gminy:

Zręczyce:

W Zręczycach 16 czerwca odbył się piknik dla przedszkolaków oraz pierwszoklasistów. Pogoda dopisała a dzieci bawiły się wspaniale, o czym świadczą uśmiechnięte buzie.

[Not a valid template]

 

Bilczyce

Uczniowie z Bilczyc odwiedzili w Krakowie Muzeum Techniki

[Not a valid template]

Gdów

15 czerwca 2016 roku w szkole W Gdowie odbył się apel podsumowujący konkursy i zawody sportowe, które odbyły się w  II semestrze roku szkolnego 2015/2016. Dyrektor szkoły Pan Adam Kasprzyk wyróżnił uczniów którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach szkolnych, pozaszkolnych, zawodach sportowych i akcjach społecznych…a było się czym pochwalić.

[Not a valid template]

 

Niegowić-Gimnazjum

Zakończyła się trzecia edycja turnieju NCESL gry League of Legends. Objęła ona uczniów wszystkich gimnazjów na terenie powiatu wielickiego. Z Gimnazjum w Niegowici rywalizowały grupy z klas Ic, II b, II s, III s i III a. Do wielkiego finału, jaki odbył się w sobotę, 21 maja w w Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach zakwalifikowali się chłopcy z klasy III a: Tomek Budyś, Kacper Długosz i Krzysiek Pustuła. W grę powstałą w 2009 roku gra na świecie blisko 67 mln ludzi. Nasi uczniowie grają od 4-2 lat. W turnieju zdobyli drugie miejsce. Gratulujemy sukcesu!

[Not a valid template]

Pierzchów:

Uczniowie klasy I odwiedzili Zator, natomiast starsze klasy pojechały na Zieloną Szkołę do miejscowości Tarda

[Not a valid template]

źródło: strony szkolne: http://spzreczyce.szkolnastrona.pl/,  www.spgdow.szkolnastrona.pl/,  https://spbilczyce.edupage.org, FB Gimnazjum w Niegowici, http://sppierzchow.gdow.pl/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content