W najbliższym czasie…

Już dziś o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się uroczyste zakończenie roku kulturalnego 2018/2019. Uczestnikom zajęć zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy. 

W najbliższy weekend w Podolanach odbędzie się Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych. W sobotę o godzinie 11 rozpoczną się eliminacje konkursowe, po nich, ok. godziny 17-tej wystąpi grupa artystyczna z Ukrainy. Tego dnia swój koncert zagra Gabriela Silva, po koncercie dyskoteka z DJ Pabloo do godziny 24.00. Festiwalowa niedziela rozpocznie się od Mszy Św. o godzinie 11-tej. Tego dnia w programie m.in: Gala Laureatów, występ gospodarzy- podopiecznych WTZ Podolany, występ grupy artystycznej z Ukrainy, gwiazdą wieczoru będzie EKG Music Band, wieczorem odbędzie się loteria fantowa. Tradycyjnie spotkanie zakończy wspólne odśpiewanie hymnu Festiwalu. Szczegóły na plakacie.

Jak co tydzień, w sobotę rano, od godziny 8.00 czynne będzie Targowisko Mój Rynek. Kupisz tam lokalne produkty, m.in mleko, sery, jaja, chleby, a także domowe ciasta i wyroby artystyczne.

W sobotę, 15 czerwca, Szkoła Tańca Dance Omnia zaprasza na IV Galę Taneczną, o godz. 17:30 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie! Gala jest biletowana. Wstęp 10 zł od osoby, dzieci do 6 r.ż. wstep bezpłatny.

 A już za tydzień festyn I Dni Wiatowic- szczegóły wkrótce na naszym portalu.

Także za tydzień, 23 czerwca, w Krakowie w klubie Malwa odbędzie się koncert Pana Janusza Gajca, a po nim wernisaż prac Jakuba Warchała. Obaj Panowie są mieszkancami naszej gminy i należą do grupy artystycznej Gdów-Art.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content