W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdowie powstaje grupa „My kobiety”. Weź udział w ankiecie

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdowie powstaje grupa „My kobiety”. Tworzona jest dla pań, które czują, że w ich życiu nadszedł czas na zmiany. Dla tych kobiet, które chcą rozwijać swoje kompetencje, skutecznie działać, realizować cele i marzenia, czuć się spełnione. Dla kobiet, które chcą mieć wpływ na własne życie i poczucie sprawczości, odkryć swoje zasoby i umiejętności, a także poczuć się bardziej niezależne, uwierzyć we własną wartość. Zaproszenie kierowane jest także to tych osób, które potrzebują wsparcia ze strony innych, by lepiej poznać siebie i swoje możliwości, które poszukują inspiracji, by rozwinąć kreatywność, określić cel i kierunek działania.

Patronat nad Grupą „My kobiety” objęła Pani Paulina Kosiniak-Kamysz.

W poniedziałek, 8 czerwca odbyło się spotkanie, na którym ustalano, na jakich zasadach grupach będzie działać. Uczestniczyli w nim Dyrektor GOPS Małgorzata Cebula-Jamka, interwent kryzysowy Anna Sladkowska, Pani Paulina Kosiniak-Kamysz, Sekretarz Gminy Bożena Malarczyk, Dyrektor Centrum Kultury Wioleta Chmiela oraz redakator Barbara Rotter-Stankiewicz.

Grupa ma wspomagać start w kierunku zmiany na lepsze- w określeniu potrzeb, zaplanowaniu działań i korzystaniu z własnych możliwości.

Do zapisania się do grupy, organizatorzy zachęcają nie tylko Panie, które chciałby skorzystać z pomocy, ale także te, które chciałby dać coś od siebie, podzielić się swoją pasją, swoim doświadczeniem.

kontakt: mykobiety@gops.gdow.pl

tel. 519-144-087

pon. 15.00-17.00, pt. 9.00-11.00

Wkrótce podamy więcej szczegółów. 

Mieszkanki gminy Gdów problemów mają wiele. Wszystkich nie uda się rozwiązać, ale chcemy się dowiedzieć, które z nich są największe i najpilniejsze. W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej powstaje grupa „My Kobiety”, która wspierać będzie panie pragnące zmienić swe życie na lepsze, a na terenie całej gminy podejmowane będą działania, które sprzyjać będą rozwiązywaniu problemów kobiet, dzieci i rodzin. Zapraszamy Panie do udziału w ankiecie.

1Jakiego specjalisty najbardziej Ci brakuje w najbliższej okolicy?

Wyniki

Loading ... Loading ...

2)Co jest Twoim największym kompleksem?

Wyniki

Loading ... Loading ...

3) Co chciałabyś robić w wolnym czasie, co sprawia ci największą przyjemność?

Wyniki

Loading ... Loading ...

4)Chętnie wzięłabym udział w warsztatach / spotkaniach o tematyce (zaznacz 4 odpowiedzi)

Wyniki

Loading ... Loading ...

5)Ile masz lat?

Wyniki

Loading ... Loading ...

6)Czy interesuje Cię bycie wolontariuszką?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Jeśli masz inne propozycje odpowiedzi na pytania z ankiety, wpisz je w komentarzu pod postem na naszym Fb lub przyślij na adres mykobiety@gops.gdow.pl

Poniedziałkowe spotkanie na zdjęciach:

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content