VIII Festiwal Piosenk Andrzeja Zielińskiego przed nami

29 listopada odbędzie się Finałowy Koncert VIII Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. W tym roku po raz pierwszy wykonawcy obok piosenki autorstwa Andrzeja Zielińskiego będą mogli wykonać swój ulubiony utwór z dowolnego repertuaru. Aby zgłosić się  na festiwal należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać do Centrum Kultury w Gdowie wraz z nagraniem swojego występu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 listopada. 

W ubiegłym roku na laureatkę VII Festiwalu czekała niemała niespodzianka. Andrzej Zieliński zaprosił Gabrysię Fortunę, bo to ona zwyciężyła w Gdowie, do udziału w koncercie jubileuszowym Zespołu Skaldowie, który odbędzie sie 5 listopada w Krakowie. Gabrysia jest już po wspólnych próbach z Andrzejem Zielińskim, który pomaga jej się przygotować to tego występu.

Czy w tym roku Andrzej Zieliński ma także jakąś niespodziankę  dla uczestników? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że zwycięzca Festiwalu zaśpiewa na jednej scenie wspólnie z piosenkarzem na zakończenie koncertu w Gdowie.

Regulamin VIII Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego

Karta zgłoszenia 2019

Strona wydarzenia na FB: zobacz tutaj

zdj. Gabrielia Fortuna

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content