Uroczyste pożegnanie dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Gdowie

14 lutego 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce, odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Gdowie oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji. Z policjantami, pracownikami cywilnymi, przedstawicielami władz samorządowych żegnali się podinsp. Zbigniew Klepka oraz asp. sztab. Ryszard Szarek, którzy po ponad 28 letniej służbie, przeszli na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Wieliczce podinsp. Mirosławowi Strachowi.

Podinsp. Zbigniew Klepka oraz asp. sztab. Ryszard Szarek z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce, odebrali rozkaz o zwolnieniu ze służby. Podinsp. Mirosław Strach podziękował za profesjonalną i oddaną służbę w Policji, a także podkreślił że ,,drzwi wielickiej komendy, zawsze są dla nich otwarte’’. Odchodzący funkcjonariusze podziękowali wszystkim policjantom i pracownikom, za wiele lat wspólnej służby, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Do życzeń i podziękowań przyłączyli się także przedstawiciele władz samorządowych. Nie zabrakło wyrazów uznania oraz okolicznościowych pamiątek. Na zakończenie uroczystości, odtworzono multimedialną prezentację przedstawiającą ważne momenty z życia zawodowego odchodzących funkcjonariuszy, która spotkała się z dużym aplauzem, zarówno ze strony gości jak i odchodzących na emeryturę funkcjonariuszy.

Od 15 lutego, decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce, obowiązki szefa gdowskich policjantów, przejmie dotychczasowy zastępca, kom. Krzysztof Mistarz, natomiast stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, powierzono asp. sztab. Rafałowi Dzierżakowi.

źródło: http://wieliczka.policja.gov.pl/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content