Uczestnicy zajęć Centrum Kultury zaprezentowali się na scenie

W poniedziałek, w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbyła się Gala podsumowująca zajęcia w roku kulturalnym 2017/2018. Na scenie, przed zgromadzoną publicznością, na której zasiedli głównie rodzice i dziadkowie dzieci, uczestnicy zajęć zaprezentowali umiejętności zdobyte w czasie ostatnich miesięcy.

Galę otworzył pokaz cheerleaderek trenujących w każdy czwartek w Gminnej Hali Sportowej. Po nich, na scenę wyszły „pszczółki”, czyli najmłodsza grupa uczestnicząca w zajęciach CK- „Klub Maluszka”. Dwu- i trzylatki wspólnie z opiekunką Panią Joanną, zaprezentowały dwa tańce. Bez wątpienia ich występ podbił serca publiczności. Nieco starsze dzieci, z Klubu Kreatywnego Malucha zaśpiewały piosenki w języku angielskim. Na scenie pojawili się także młodzi modelarze, którzy pod czujnym okiem Pana Andrzeja Sobotty przez ostatnie tygodnie składali swe pierwsze modele samolotów. Zajęć tanecznych w Centrum Kultury nie brakuje, zobaczyliśmy pokazy z: baletu, tańca towarzyskiego i hip- hopu. Od tego roku ruszyły nowe zajęcia z gimnastyki artystycznej, reprezentantki poszczególnych grup mogliśmy zobaczyć zarówno w solówce jak i  duecie.  Także Akademia Karate Tradycyjnego z Niepołomic, grupa trenująca w Gdowie, zaprezentowała swoje umiejętności. Na zakończenie odbył się happening grupy plastycznej.

Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które wręczyli: sekretarz gminy Pani Bożena Malarczyk i dyrektor Centrum Kultury Pani Wioleta Chmiela.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content