Tylko do jutra możesz zgłosić swojego kandydata…

Jutro upływa termin zgłoszeń kandydatów do konkursu na Najlepszego Sportowca, Drużynę i Nauczyciela WF oraz Trenera Roku 2018 Gminy Gdów. Uroczysta Gala Sportu odbędzie się 24 lutego w Gminnej Hali Sportowej.

Przypominamy, że w Konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Gdów,  jak również osoby trenujące  w Klubach Sportowych i grupach nieformalnych działających w obszarze sportu, jeśli podczas zawodów i turniejów reprezentują Gminę Gdów. W dziedzinie sportu szkolnego mogą brać udział uczniowie z placówek oświatowych z terenu gminy Gdów oraz uczniowie mieszkający na terenie gminy Gdów uczęszczający do szkół poza jej terenem.

W kategorii sportu szkolnego prawo zgłaszania udziału w konkursie maja zawodnicy uczestniczący w zawodach na szczeblu  gminnym, powiatowym, rejonowym, wojewódzkim i wyższym organizowanych w ramach rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego oraz biorący udział w zawodach szkolnych.

Sportowiec, Drużyna i Trener Roku 2018 – w tej kategorii wyboru dokonają mieszkańcy  poprzez głosowanie internetowe na naszym portalu: Mój Gdów.  Głosowanie rozpocznie się w przyszłym tygodniu, o szczegółach będziemy informować.

Regulamin konkursu wraz załącznikami znajdziecie na stronie gdow.pl: zobacz tutaj

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content