Turniej „Z rakietką ku niepodległości” i spotkanie z Mikołajem na Gdowskich plantach

W sobotę, 4 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbędzie się turniej tenisa stołowego „Z rakietką ku niepodległości”. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na każdego z uczestników czeka pakiet startowy.

Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 9.30 i  odbędzie się w trzech kategoriach:

  • DO LAT 12 – GODZ. 9:30
  • 13 – 16 LAT- GODZ. 9:30
  • 17 LAT I STARSI – 14:00

Turniej ten organizowany jest przez Fundacja Absens Carens, a jego głównym celem jest czczenie pamięci o odzyskaniu przez Polskę niepodległości przed 103 laty. W ramach cyklu odbędzie się 12 turniejów, w tym jeden w Gdowie.

Natomiast w niedzielę do Gdowa zawita święty Mikołaj. Będzie go można spotkać zarówno w Centrum Kultury w Gdowie jak i obok choinki na gdowskich plantach.

Ze względu wprowadzone od 1 grudnia przepisy sanitarne, Centrum Kultury w Gdowie zakończyło już przyjmowanie zgłoszeń na przedstawienie „Lodowa Kraina” oraz spotkanie ze Św. Mikołajem. Osoby, które zapisały się już na przedstawienie będą je mogły zobaczyć oraz spotkać świętego w niedzielę o godz. 16:00 na sali widowiskowej w Centrum Kultury w Gdowie.

Wszystkich, którym nie udało się zapisać na spotkanie ze świętym w Centrum Kultury –  Wójt  Gminy Gdów zaprasza na planty w Gdowie na godz. 15:30. W czasie spotkania dziećmi z świętym Mikołajem i jego pomocnikami zaplanowano świąteczne zabawy i animacje, zapalenie z pomocą dzieci świątecznej dekoracji na gdowskiej choince i w centrum Gdowa oraz rozstrzygnie konkursu na najciekawszą ozdobę choinkową w wersji XXL.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content