TOR Podolany – Mała Finlandia zaprasza

Rządowe obostrzenia zostały nieco poluzowane, a prognozy pogody zapowiadają obfite opady śniegu i mróz, w związku z tym Tor Podolany- Mała Finlandia zaprasza już w najbliższą niedzielę, 14 lutego o godzinie 10:00 na amatorskie zawody….. saneczkowe, potocznie zwane kuligiem:)

Tydzień później, 21 lutego odbędzie się 15. Edycja Rajdowej WOŚP (w realu).

Tak jak obiecaliśmy, nie możemy odpuścić WOŚP. Przeprowadziliśmy licytacje, wrzuciliśmy co nieco do puchy, ale czas najwyższy na rajdowe wparcie w terenie. Dopiero teraz mamy możliwość organizacji amatorskiej rywalizacji sportowej – czytamy na stronie organizatora.

Niektórzy już skorzystali z zaproszenia i zapisów organizowanych na licytacjach WOŚP. Przypominamy, że nr 1 został w czasie licytacji „sprzedany” za 2025 zł, które zasiliły konto WOŚP. Niebawem Organizatorzy opublikują listę zarezerwowanych numerów startowych oraz informację o wolnych miejscach.

Uczestnictwo w 15. Edycja Rajdowej WOŚP – w realu gwarantuje miejsce na 1. Eliminacji Mistrza Małej Finlandii 2021. Ponadto można się zapisać na treningi jazdy po śniegu.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzeń znajdziesz na stronie organizatora: TOR Podolany – Mała Finlandia

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content