„To właśnie w mamach, żonach, córkach i babciach drzemie ogromna siła i dobra energia…”

Paulina Kosiniak – Kamysz po raz pierwszy przypomniała o kobietach w Jasionce podczas konwencji swojego męża Władysława Kosiniaka- Kamysza, prezesa PSL, kandydata na Prezydenta RP. Już wówczas deklarowała swoją otwartość i gotowość do pomocy. Podczas kolejnych wystąpień mówiła, że zabiera głos ponieważ chce być głosem kobiet. Na ostatnim wystąpieniu w Opolu pojawiła się na scenie już nie sama, ale w towarzystwie fantastycznych i silnych kobiet z całej Polski. To właśnie w mamach, żonach, córkach i babciach drzemie ogromna siła i dobra energia, którą można obudzić i przekazać dookoła- mówiła pani Paulina. Cytowała słowa męża, który powiedział, że Rzeczypospolita jest kobietą, ma kobiecą twarz  i tak powinno być coraz częściej. Podkreślała jak ważne dla kobiet są równe szanse, równe płace oraz szybka dostępność do badań profilaktycznych. Siła kobiet zmienia nasze życie na lepsze.

Mamy ogromną nadzieję, że zaproponowane spotkania, wsparcie i warsztaty grupy „My kobiety”, której patronuje pani Paulina Kosiniak – Kamysz pozwoli paniom zmienić swoje życie, zdobyć nowe umiejętności i pomoże w rozwiązaniu ich problemów.

Przypominamy, że cały czas Panie mogą oddawać głosy w naszej ankicie, w której pytamy o tematy, którte są dla was ważne i pilne do omówienia: ankieta- „My kobiety”

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content