Telefony komórkowe w lokalnym wydaniu od Fiberway

Artykuł sponsorowany.

Fiberway to prężnie rozwijająca się firma w obszarze Internetu, telefonu dla domu i firmy w technologiach bezprzewodowych i światłowodowych oraz telewizji cyfrowej. Na klientów czeka doświadczony zespół specjalistów z dziedziny telekomunikacji, IT, budownictwa i sprzedaży.

Firma stawia na pierwszym miejscu zarówno klienta jak i pracownika. Nieustannie rozwijamy się dzięki podnoszeniu kwalifikacji, nowym technologiom, nowinkom technicznym czy zmieniającym się trendom. Fiberway Sp. z o.o. to lokalna firma telekomunikacyjna mająca swoje korzenie w powiecie wielickim, z główną siedzibą w Niepołomicach.

W Gdowie i okolicach oferujemy dostęp do Internetu światłowodowego, a nasza infrastruktura jest stale rozbudowywana. Tym samym, zasięgiem sieci światłowodowej obejmowane są kolejne miejscowości, w których możemy zaproponować Państwu dostęp do takich usług, jak: Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa, telefon stacjonarny. Internet światłowodowy o prędkości nawet 940 Mb/s, telewizja cyfrowa w jakości 4K, telefon stacjonarny z abonamentem już od 3,90 zł/msc oraz wspomnianą telefonię komórkową o ogólnopolskim zasięgu.Do dotychczasowych usług oferowanych dotychczas przez Fiberway w ostatnim czasie dołączyła telefonia komórkowa w modelu MVNO.

 MVNO – co to takiego?

 MVNO – Mobile Virtual Network Operator to wirtualny operator mobilny, który nie posiada własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, ale korzysta z tej należącej do innego operatora, nazywanego MNO. Wirtualny operator telefonii komórkowej sprzedaje usługi pod własną marką, niezależnie kreując taryfy, przy czym nie jest zmuszony do budowy własnej sieci, wykorzystując istniejące nadajniki GSM.

  • NoLimit 50GB: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i 50GB danych za 59,90 zł/msc
  • NoLimit 25GB: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limtu i 25GB danych za 39,90 zł/msc
  • NoLimit 5GB: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limtu i 5GB danych za 24,90 zł/msc
  • NoLimit ROZMOWY: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu za 19,90 zł/msc

Dobierając Internet światłowodowy oraz telewizję cyfrową w pakiecie z telefonem komórkowym, mogą Państwo otrzymać -40% rabatu na usługę dostępu do Internetu.

Dla osób przenoszących numer przygotowaliśmy specjalną promocję na aktywację. Zapytaj o nią, kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu mailowo: biuro@fiberway.pl, telefonicznie: 123 12 12 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00, w soboty w godzinach 9:00 – 15:00 lub stacjonarnie: Centrum Pod Zegarem, Plac Kazimierza Wielkiego 11 w Niepołomicach.

Jak wygląda Fiberway dzisiaj?

Fiberway dzisiaj to:

– dostawca Internetu i telefonii stacjonarnej w technologiach bezprzewodowych i światłowodowych, a także telefonii komórkowej oraz telewizji dla domu i firmy, w technologiach bezprzewodowych i światłowodowych,

– ponad 40 osobowy zespół specjalistów z dziedziny telekomunikacji, IT, budownictwa, marketingu i sprzedaży,

– ponad 500 km nowoczesnej sieci światłowodowej w powiecie wielickim, bocheńskim, myślenickim i kazimierskim,

– ponad 20000 punktów adresowych w zasięgu usług światłowodowych.

Lokalność – to nasza siła!

Kapitał naszej firmy to w 100% polskie, prywatne fundusze udziałowców. Zysk z prowadzonej działalności jest reinwestowany w naszym regionie w nieustanny rozwój sieci. W zdecydowanej większości nasi kooperanci, dostawcy i podwykonawcy to lokalne firmy o polskim kapitale. Wierzymy, że nasza lokalność pozwala na zaoferowanie dobrze dopasowanych do potrzeb usług, a także szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

Firma otrzymała tytuły:

–  Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2015 r., a w rankingu kilkudziesięciu tysięcy firm zajęła bardzo wysokie 9 miejsce.

–  Gepard Biznesu 2015 Branży Telekomunikacyjnej, gdzie uplasowała się na pierwszym miejscu.

Zdobyte w 2014 roku środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego umożliwiły nam wybudowanie najnowocześniejszej sieci FTTH w obrębie gmin Niepołomice i Kazimierza Wielka.

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content