Targi Pracy i Kariery w Niepołomicach

Targi Pracy i Kariery to największa impreza tego typu odbywająca się na terenie powiatu wielickiego i okolic. To połączenie typowych targów pracy oraz warsztatów i wykładów zamkniętych wokół tematyki poszukiwania pracy, rozwoju osobistego oraz biznesu. Targi Pracy i Kariery umożliwiają bezpośrednią interakcję zwiedzających z wystawcami oraz promocję firm działających na terenie powiatu.

Celem wydarzenia jest również promowanie firm, które oferują: stabilne warunki pracy, konkurencyjne wynagrodzenie, szerokie możliwości rozwoju oraz inne wartości ważne dla potencjalnego pracownika. 22 kwietnia 2016 roku na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbędzie się druga edycja imprezy, w której weźmie udział udział blisko 50 pracodawców oraz szkoły wyższe i uniwersytety.

Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowany będzie panel dyskusyjny, w którym weźmie udział czterech prelegentów. Będą oni opowiadać o sposobach poszukiwania pracy oraz w jaki sposób założyć własną firmę.

Głównym organizatorem Targów jest Stowarzyszenie „Młodzi dla Niepołomic”. Udział w targach jest bezpłatny. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Niepołomice.

źródło: kliknij tutaj  www.eurostudent.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content