Szkoła w Zręczycach zwyciężyła w etapie powiatowym plebiscytu „Szkoła na medal” i walczy w finale wojewódzkim

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Zręczycach została nominowana do plebiscytu „Szkoła na medal”, który organizuje Gazeta Krakowska pod patronatem marszałka województwa małopolskiego oraz rektora Uniwersytetu Pedagogicznego. W pierwszym etapie plebiscytu o zasięgu powiatowym szkoła w Zręczycach zdobyła najwięcej głosów i awansowała do finału wojewódzkiego.

Za zdobycie I miejsca w powiecie wielickim szkoła otrzyma:

  • dyplom i tytuł Szkoły Roku,
  • zaproszenie na uroczystą galę połączoną ze specjalistycznym szkoleniem FlexiForm Day Edukacja, poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji, 
  • prezentację w specjalnym dodatku
  • voucher na reklamę w „Gazecie Krakowskiej”, „Dzienniku Polskim” i/lub serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3 tys. zł.

 

Aby oddać głos na Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Zręczycach w głosowaniu finałowym należy wysłać smsa o treści KNS.357 na numer 72355 ( koszt smsa: 2,46 zł z VAT). Głosowanie będzie trwać do piątku, 23 listopada br. do godz. 21.

W finale wojewódzkim zwycięskie szkoły otrzymają m. in. voucher na zakup wyposażenia o wartości od 1.5 tys. do 3.5 tys. zł i wideoprezentację placówki.

Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu i dziękujemy za każdy oddany głos.

 

Społeczność Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Zręczycach

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content