Świetny miesiąc dla gdowian!

Zaledwie tydzień po Mistrzostwach Polski w Taekwon-do – 19 marca – zawodnicy z gdowskiej sekcji prowadzonej przez trenera Mateusza Dylawerskiego wystartowali w Pucharze Polski – Tiger Cup w Dzierżoniowie.

W zawodach udział wzięło 487 zawodników z 47 miast. Kadra z Gdowa, która liczyła 9 zawodników zdobyła 10 medali! Swoje pierwsze medale w zawodach zdobyła Kinga Konieczny, która nie dała szans rywalkom w układach formalnych oraz zajmując 3 miejsce w walkach semi-contact. Następne krążki dołożyli: Filip Suder – złoto w technikach specjalnych oraz brąz w walkach semi-contact, Oskar Wójcik brąz w walkach light-contact, Bartosz Adamek brąz w walkach light-contact, Mikołaj Chyba brąz w walkach light-contact, Michał Podborski srebro w technikach specjalnych oraz Mateusz Kucharz dwa srebrne medal w technikach specjalnych oraz walkach light-contact. Tuż za podium bo na 4 miejscu w walkach ligth-contact zajęli Mateusz Konieczny oraz Szymon Mamoń.
Jest to wspaniały miesiąc dla podopiecznych Mateusza Dylawerskiego.

Następny start już w kwietniu w Zawierciu, gdzie nasi zawodnicy będą brac udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski w taekwon-do.
Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych miasta i gminy Gdów.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content