Studia MBA z dofinansowaniem Wojewódzkiego Urzędu Pracy W Krakowie – Akademia WSB

W związku z realizacją projektu „Pociąg do Kariery” mogą Państwo skorzystać z dofinansowania w kwocie 5050 zł z WUP Kraków na realizację studiów MBA – Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business) ON-LINE w Akademii WSB.

Ważne!!! Absolwent studiów może ubiegać się o zasiadanie w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa zgodnie z Ustawą o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Kto może skorzystać z dofinansowania:

W ramach  projektu przewidziane jest dofinansowanie dla osób pracujących z wyższym wykształceniem po 50 roku życia, lub z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Osoba pracująca to:

  • osoba zatrudniona na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub
  • osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniająca pracowników lub
  • rolnik

Oferta skierowana jest do osób związanych z Małopolską.

Jak skorzystać z dofinansowania:

  1. Wejdź na stronę Projektu pociąg do kariery – kierunek kariera (link: Kierunek Kariera (pociagdokariery.pl))
  2. Wybierz opcję zgłoś się i uzupełnij formularz zgłoszeniowy (należy wybrać przycisk „dalej” w dolnej części strony)
  3. W trakcie rejestracji formularza zostanie przesłany mail aktywacyjny w którym należy potwierdzić swoją tożsamość i przejść do kolejnych stron formularza zgłoszeniowego.
  4. Po uzupełnieniu formularza należy wybrać opcje spotkania z doradcą zawodowym i wybrać termin spotkania (spotkanie będzie realizowane online).
  5. Po wykonaniu bilansu kariery u doradcy zawodowego należy zamówić bony szkoleniowe – pakiet zawodowy – kierunek kariera zawodowa (link: https://kierunek.pociagdokariery.pl/bony)
  6. Po otrzymaniu bonów szkoleniowych należy wybrać studia zamieszczone pod linkiem: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/podglad?id=1104410.
  7. Następnie zarejestruj się na stronie Akademii WSB pod linkiem: https://wsb.edu.pl/kierunki/studia-podyplomowe/programy-studiow-on-line-premium/master-of-business-administration-partner-kierunku-ey-academy-of-business-online.html

W przypadku osób nie spełniających warunków dofinasowania proponujemy indywidualne warunki cenowe dla grup zorganizowanych w skład których wchodzi co najmniej 5 osób.

Na wszystkie dodatkowe pytania odpowie Pracownik Akademii WSB pod nr tel. 32 111 01 01; 32 295 93 38.

Uwaga!!! Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o rejestrację najpóźniej do dnia 15 sierpnia 2021 r.

Do pobrania: Więcej informacji

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content