Strażacy dla Marysi

Chyba nie ma w naszej okolicy osoby, która nie słyszała o małej Marysi z Kwapinki, która potrzebuje, leku za 8 milionów. Dobra wiadomość jest taka, że już uzbierano 4 miliony (gratulacje!), ale to na razie połowa wymaganej kwoty. W pomoc dla Marysi zaangażowała się rodzina, przyjaciele, znajomi, a z czasem i nieznajomi… Patrząc na to co się dzieje dookoła w tej sprawie, można by rzec, że każdy chce pomóc. Trwa zbiórka na portalu siepomaga, trwają licytacje i licytacje specjalne, i przeróżne akcje charytatywne.

Niedawno pisaliśmy o charytatywnym turnieju piłki nożnej, który dla Marysi zorganizowały kluby sportowe i o zbiórce do „skarbonki” na portalu „sie pomaga”, którą uruchomili przedsiębiorcy z gminy Gdów. Dziś w imieniu strażaków zapraszamy Was do Skrzynki, gdzie można oddać złom (wszystkie pieniądze zebrane w ten sposób zasilą fundacyjne konto Marysi ). Akcja trwa dziś i jutro, szczegóły na plakacie.

Kolejną akcją zainicjowaną przez strażaków ochotników jest zabawa charytatywna, którą organizuje OSP Bilczyce. Zabawa odbędzie się 22 lutego. W cenie biletu organizatorzy zapewniają 3 dania gorące, zimną płytę, ciasta, owoce i napoje, oraz muzykę na żywo z zespołem Ritmo. Dochód z zabawy zostanie przekazany na leczenie Marysi Miąsko. Szczegóły na plakacie oraz na fanpage’u OSP Bilczyce.

       

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content