Sprawdź miejsca gdzie nuda się nie uda!

artykuł sponsorowany

Ferie zimowe się rozpoczęły. Zima zagwarantowała w tym roku dobre warunki na stokach narciarskich. Lubicie spędzać wolny czas aktywnie? Narty, snowboard? Mamy dla was świetną propozycję w miejscu gdzie nuda się nie uda!

 

Stacja narciarska Kasina Ski od kilku lat intensywnie inwestuje w swój ośrodek, który co roku zwiększa ilość atrakcji dla turystów i podnosi swoją jakość.
Ośrodek leży w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. Do dyspozycji klientów jest wyciąg krzesełkowy 6 – osobowy firmy Dopplemayr oraz dla początkujących wyciąg taśmowy Sunkids. Stacja posiada 4 trasy narciarskie o zróżnicowanej trudności. Na terenie ośrodka znajdują się: parking, Ski Bar oraz Karczma, wypożyczalnia sprzętu i szkoła narciarska.

Darmowy Skibus z Krakowa do Kasiny Ski

Kasina Ski dla swoich klientów uruchomiła po raz kolejny w sezonie zimowym darmowego Ski Busa, który kursuje 7 dni w tygodniu (4 x dziennie). Mieszkańcy Krakowa, Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i Wiśniowej mają możliwość bezpłatnego dotarcia do ośrodka narciarskiego. Ski Bus jednorazowo pomieści 30 osób wraz ze sprzętem narciarskim. Jeżeli chcesz skorzystać z busa zadzwoń i zarezerwuj miejsce: 789 443 547.

Impreza dla dzieci – Liga Kubusiowego Narciarza

26. stycznia o poranku w ośrodku Kasina Ski, rozegrana zostanie kolejna runda LIGI KUBUSIOWEGO NARCIARZA! Zapraszamy na start slalomu wszystkie aktywne dzieciaki w wieku od 4 do 12 lat! Nie liczą się umiejętności, ale przede wszystkim chęci! Jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach i mieścisz się w jednej z 3 grup wiekowych to przybywaj do nas! Przed zawodami musicie się jeszcze zarejestrować w biurze zawodów, odebrać numerek, pakiet startowy i zrobić rozgrzewkę z Kubusiem! Biuro znajdziecie w pobliżu małego wyciągu, przy dolnej stacji krzesełka. Zachęcamy Was do korzystania z uroków zimy, bo jeszcze przyjdzie za nią zatęsknić!
Rusz się z Kubusiem, a może i Wam uda się zgarnąć super nagrody! Pamiętajcie, że każdy zawodnik biorący udział w zawodach otrzyma od Kubusia pamiątkowy medal, napój i małe CO-NIE-CO! Wystarczy odrobina mobilizacji! Aktywny dzień na świeżym powietrzu, rywalizacja w gronie rówieśników, wspólne kibicowanie i zabawy na śniegu to ferie zimowe z Kubusiem na całego! Cenne nagrody czekają na zwycięzców! Zapraszamy, zapisy na zawody na naszej stronie:
www.ligakubusia.pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy! U nas nuda się nie uda!
Kasina Ski / Kasina Wielka 672 /www.kasinaski.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content