Spotkanie z rajdowcami w Podolanach

W sobotę do Podolan zjechali się miłośnicy motoryzacji, aby spotkać się ze swymi idolami- kierowcami rajdowymi, zobaczyć jak radzą sobie na torze, a przy tym posłuchać co jest podstawą bezpiecznej jazdy, o czym trzeba pamiętać siadając za kierownicą. Na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli: Waldemar Kluza,  Wojciech Chuchała, Łukasz Bzdyl, Dariusz Żyła, Mariusz Wiatr. Obecni byli również przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji i  Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie Marek Dworak. 

Spotkanie z mistrzami i wicemistrzami Polski w  rajdach samochodowych, pokaz i prezentacja samochód terenowych  zapewne wpłyną na rozbudzenie pasji motoryzacyjnych u niejednego widza. Można była także samemu doświadczyć co się dzieje kiedy nasz samochód dachuje, dzięki symulatorowi dachowania. Oby przestrogi, ale i cenne rady, które skierowali do zebranych kierowcy, na długo pozostały w pamięci uczestników wydarzenia.

Na przybyłych czekała  kiełbasa z grilla i ciepła herbata. Pomysł zorganizowania spotkania z rajdowcami zrodził się po ubiegłorocznym Dniu Bezpieczeństwa. Sobotnia impreza była niejako jego kontynuacją.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content