SPOTKANIE INTERGRACYJNE KGW W WIŚNICZU MAŁYM

Członkinie kół gospodyń wiejskich spotkają się na spotkaniu edukacyjno – integracyjnym w Wiśniczu Małym w sobotę 24 czerwca 2023 r.. Panie wezmą udział w warsztatach kulinarno – historycznych poznając sekrety dawnej kuchni. Z każdej gminy na  „KGW POZNAJMY SIĘ LEPIEJ” może się zgłosić maksymalnie 8 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapraszamy KGW z obszaru LGD Dolina Raby oraz LGD Przyjazna Ziemia Limanowska na spotkanie edukacyjno- integracyjne 24.06.2023 do Remizy OSP w Wiśniczu Małym. Poznamy historię polskiej kuchni związanej z powstaniem pierwszej książki kulinarnej napisanej na zamku w Wiśniczu, rozegramy konkursy kulinarne, wspólnie z zawodowym kucharzem przygotujemy smaczną potrawę ….. ale przede wszystkim lepiej się poznamy. Czekamy na Wasze zgłoszenia

– zachęca LGD.

Spotkanie kół gospodyń wiejskich z obszaru LGD Dolina Raby oraz LGD Przyjazna Ziemia Limanowska na pewno przypadnie do gustu wszystkim gospodyniom.  Po wykładzie historyka kulinarnego zaplanowano warsztaty kulinarne pod okiem zawodowego kucharza oraz zielarskie. Nie zabraknie konkursów, kulinarnych oczywiście oraz wspólnej integracji i biesiady przy ognisku. 

Szczegóły oraz zgłoszenia pod numerem telefonu 14 685 44 44 lub mailowo pod adresem biuro@dolinaraby.pl . 

Źródło: LGD Dolina Raby

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content