Spotkanie integracyjne podopiecznych Fundacji Ku Dobremu

W minioną sobotę odbyło się kolejne, już trzecie, spotkanie integracyjne Podopiecznych i Przyjaciół Fundacji Chomik Ku Dobremu. Wzięło w nim udział dziewięcioro Podopiecznych Fundacji wraz z rodzinami.

Jak zwykle gościnne Łowisko Wieniec, tętniło radością, śmiechem, rozmowami, oraz niezwykłym rytmem tańców i zabaw. To wszystko za sprawą roześmianych buziek grupy Podopiecznych Fundacji i ich rodzeństwa. Bez względu na swoją sprawność, wszyscy Goście pełni pozytywnej energii, przepełnieni endorfinami uczestniczyli we wspólnych harcach. Spotkanie było okazją do lepszego poznania się, wspólnych rozmów, zabaw, oderwania się od codzienności i nawiązania nowych znajomości. 

Poza podopiecznymi w spotkaniu wzięli udział także członkowie Rady Fundacji, Zarządu oraz Pracownicy Fundacji Chomik Ku Dobremu.

Fundacyjna brygada pomalowanych, dziecięcych buziek stworzyła niesamowitą atmosferę, dzięki czemu Rodzice chociaż na chwilę mogli zapomnieć o troskach dnia codziennego.

To już kolejne spotkanie integracyjne zorganizowane przez Fundację Chomik – Ku Dobremu, powoli stają się naszą tradycją. Spotkania dają możliwość nie tylko wspólnego spędzenia czasu, lecz także lepszego poznania się podopiecznych i ich rodzin, pozwalają na budowanie nowych relacji i wzajemnego wsparcia.

Osobom współtworzącym Fundację spotkania z Podopiecznymi dają niesamowitą motywację do dalszych działań i utwierdzają w przekonaniu, że misja naszej Organizacji ma sens.

A misją Fundacji jest niesienie pomocy nie tylko materialnej w leczeniu i rehabilitacji, ale i duchowej. Chcemy ułatwiać, często niełatwą drogę przez życie, dawać wsparcie i poczucie, że nasi Podopieczni nie są sami i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.  – mówią pracownicy Fundacji.

Źródło: Fundacja Chomik Ku Dobremu

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content