Spotkania ze Świętym Mikołajem

Jak co roku w okolicach 6 grudnia Mikołaj ma bardzo dużo pracy. Dlatego musi swe wizyty rozłożyć w czasie. W ostatnich dniach widywany był w Centrm Kultury w Gdowie, a jutro ma zaplanowane spotkanie z dziećmi na gdowskich plantach.

Często wizytom Mikołaja towarzyszą dodatkowe atrakcje. W dniu wczorajszym Centrum Kultury zorganizowało przedstawienie teatralne dla najmłodszych uczestników zajęć. Dzieci z przejęciem i entuzjazem śledziły wyprawę Zosi, która wybrała się na Biegun Północny, aby spotkać Świętego Mikołaja. 

Nie tylko Zosia miała szczęście, także zgromadzeni w Centrum mali widzowie spotkali się z Mikołajem, który obdarował każdego słodką niespodzianką. Starszaki z Centrum Kultury Mikołaj odwiedzał w tygodniu w czasie ich  cotygodniowych zajęć.

A już jutro na wszystkich, którzy przyjdą na gdowskie planty czeka kolejna dawka atrakcji: animacje świąteczne, wspólne zapalenie lampek na bardzo dużej choince, otwarcie wystawy plenerowej i oczywiście spotkanie z Mikołajem.

Jeśli rodzice uważają, że ich pociechy zasłużyły na prezent, mogą pomóc Mikołajowi spełnić marzenia dzieci. Prezenty odpowiednio zapakowane i podpisane należy przynieść ze sobą i zostawić w „magazynie paczek św. Mikołaja”. Stamtąd, przed zakończeniem spotkania, trafią one do dzieci! Szczegóły na plakacie

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content