Sportowy weekend: Piłkarski Turniej Wiosek oraz Grand Prix Gdowa w tenisie stołowym

Już w najbliższy weekend odbędą się na terenie naszej gminy dwie imprezy sportowe: VI Piłkarski Turniej Wiosek o statuetkę „Szklanego Buta” oraz V turniej w cyklu Grand Prix Gdowa.

LKS Raba Książnice zaprasza wszystkich chętnych do kibicowania w czasie walki piłkarskiej o „Szklanego Buta”. Już po raz VI okoliczne wioski spotkają się w  Książnicach, aby w dniach 21-22 Lipca walczyć o trofeum w duchu Fair-Play nie zapominając, że przede wszystkim ma to być dobra zabawa. W niedzielę 8 lipca w obecności przedstawicieli zgłoszonych do zawodów wiosek odbyło się losowanie  grup. Terminarz oraz podział na grupy znajduje się na stronie.  Po sobotnich meczach organizatorzy zapraszają zawodników i kibiców na spotkanie integracyjne przy  dobrej muzyce. 

Do turnieju zagrają: Łapczyca, Marszowice, Książnice, Wiatowice, Pierzchów, Wieniec, Nieszkowice i Cichawa.

szczegóły: LKS Raba Książnice

 

Miłośników tenisa stołowego zapraszamy w niedzielę do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, gdzie odbędą się rozgrywki V turnieju Grnad Prix Gdowa. Organizatorem spotkania jest UKS Rokicie. Uczestnicy rywalizować będą w dwóch grupach wiekowych: do 15 lat i Open, czyli bez ograniczeń wiekowych, każda z grup zostanie podzielona na kobiety i mężczyzn. System rozgrywki będzie grupowo – pucharowy. 

Sprawdź jak wygląda klasyfikacja po IV turnieju Grand Prix: KLASYFIKACJA PO IV GRAND PRIX GDOWA

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content