Sportowy weekend cz2: Diamentowy Medal

Po sobotnim turnieju „Brylanty z Gdowa”, w niedzielę w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbył się konkurs taneczno-gimnastyczny „Diamentowy medal”.

Do Gdowa przyjechało ponad 300 zawodniczek, by rywalizować w konkurencjach taneczno-gimnastycznych i akrobatycznych, na różnych poziomach zaawansowania.

Niedzielne wydarzenie poprowadziła prezes Klubu Sportowego – Anna Simsak Godula, trenerka Mistrzyń Świata i Polski w fitness gimnastycznym oraz konkurencjach tańca sportowego m.in cheerleadingu sportowego, złota medalistka Mistrzostw Polski w Cheerleadingu w kat. duet, złota medalistka ogólnopolskich zawodów fitness.

Zmagania dziewcząt oceniały:  Kinga Mroczka- złota medalistka Mistrzostw Polski Cheerleaders, Natalia Szymczak- zawodniczka fit-model i V-ce Mistrzyni Debiutów Fit model, Kamila Nosal- biegaczka narciarska, mistrzyni małopolski w Dogtrekkingu, członkini polskiego stowarzyszenia fitness.

W czasie turnieju swoje umiejętności zaprezentowała Mistrzyni Świata- trenerka Yuliia Komenotrus (prowadząca zajęcia także w Gdowie). Warto dodać, że dwa zespoły z Gdowa, które ćwiczyły pod jej okiem zajęły pierwsze miejsca! 

Z uwagi na panujące obostrzenia wydarzenie zostało podzielone na trzy części, po których następowała dekoracja nagrodzonych.  Tytuły diamentowych tancerek otrzymały: Oliwia Cholewa, Lena Chemielwska oraz Kateryna Kubatko. Nagrody laureatką wręczył gospodarz Gminy Gdów – Zbigniew Wojas.

Organizatorem wydarzenia była Akademia Tańca Gimnastyki i Fitnessu Sportowego „Lady Fitness” przy współpracy z Gminą Gdów i Centrum Kultury w Gdowie. Gościem wydarzenia był Mistrz Australii w Teakwondoo wspierający klub Lady Fitness – Paweł Godula. 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content