Sportowy weekend

 

Znakomite wieści przekazał UKS Gryf Gdów z Dębicy, gdzie  zawodniczka klubu -młodziczka Milena Gaj dotarła aż  do półfinału rozgrywanego w ten weekend turnieju Grand Prix Polski Młodzików i Młodziczek, zdobywając tym samym 3. miejsce w Polsce.

Milena prezentowała świetną dyspozycję na przestrzeni całego turnieju, a pogromczynię znalazła dopiero w półfinale, gdzie zmierzyła się z rozstawioną z nr 1 i jak się później okazało zwyciężczynią turnieju, Kingą Hawro (Politechnika Rzeszów). Nasza reprezentantka dzielnie stawiała opór najlepszej młodziczce w Polsce, prowadząc w grze o finał 2:1 w setach. Mila walczyła na Maksa, a podczas ceremonii medalowej okazała wsparcie Maksiowi- koledze z klubu, wychodząc na podium w dedykowanej Mu koszulce.

Świetnie zaprezentowała się również Iza Perz, pewnie wychodząc z grupy, a następnie wygrywając mecz 1/16 finału. Podobnie jak Milena, Iza napotkała na swojej drodze późniejszą zwyciężczynię turnieju i musiała uznać Jej wyższość. W grze o miejsca 9-12 pewnie pokonała swoją rywalkę w stosunku 3:0.

Dzięki świetnym wynikom dziewczyn będą one rozstawione z nr 1 w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek!

W turnieju udział wzięli również Jakub Turecki, Mateusz Pajorski, Rafał Marchewka, Dominik Karwasiński i Tomasz Pawelec.

Niewątpliwie to bardzo dobry czas dla zespołu z Gdowa, tydzień wcześniej Aleksandra Guzik została dwukrotną brązową medalistką Mistrzostw Województwa Małopolskiego Seniorek!

 

Reprezentacje Szkółki Piłkarskiej Młoda Gdovia na turniejach w Dobczycach

Skrzaty- najmłodsi zawodnicy, pod wodzą trenera Zbyszka wzięli udział w rozgrywkach o Puchar Burmistrza miasta i gminy Dobczyce. Nikt nie liczył wyników, liczyła się tylko gra i zbieranie doświadczenia oraz… ogromna radość z każdej strzelonej bramki.

W dobczyckiej hali drużyna Żaków z Gdovii w ramach turnieju Dziekanovia Cup zmierzyła się z drużynami Iskry Głogoczów, Futbolu Brzączowice oraz 2 drużynami Dziekanovii. Zawodnicy zbierają cenne doświadczenie, liczy się dobra zabawa i każda strzelona bramka, a tych zdecydowanie nie brakowało.

źródło: UKS Gryf Gdów, Szkółka Piłkarska Młoda Gdovia

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content