Sportowe powitanie lata

27 czerwca 2021 r. odbył się w Pierzchowie II drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu. Tym razem obsada była mniejsza niż zwykle, gdyż do Pierzchowa dotarło 7 drużyn. Mecze były zacięte i emocjonujące, co zapewnia ciekawa formuła tego turnieju. Drużyny rozgrywały mecz „każdy z każdym”, do zdobycia przez którąś z drużyn 44 punktów. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Team Koźmice, wyprzedzając gospodarzy UKS Rokicie Szczytniki i Orła Wojnarowa. Na uwagę zasługuje drużyna KS Backhand Stanisław Dolny, która grając młodzieżowym składem zajęła wysokie 4 miejsce. Po zakończeniu turnieju drużynowego odbył się dodatkowo turniej indywidualny, w którym najlepszy okazał się Dariusz Bochenek z Koźmic przed Sławomirem Janikowskim z Wojnarowej.

„Mimo mniej licznej obsady poziom turnieju był dobry, drużyny prezentowały spore umiejętności i wyrównane skład. Po raz pierwszy naszej drużynie udało się dostać na podium i to od razu na drugie miejsce” -powiedział szczęśliwy prezes klubu Wojciech Biernat.

Organizatorzy dziękują Powiatowi Wielickiemu za wsparcie tego zadania i zapraszają na kolejny już III turniej, który odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2021 r. w Pierzchowie.

źródło: UKS Rokicie Szczytniki

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content