„SKOK W BOK” W GDOWIE. ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL TEATRU SZTOLNIA.

Foto: Gmina Kłaj.

„Skok w bok dla dwojga” to tytuł spektaklu dla dorosłych, który będzie można zobaczyć w sobotę 20 maja 2023 r. o godzinie 19:00 w Centrum Kultury w Gdowie. Sztuka w zabawny sposób pokazuje perypetie pewnego małżeństwa z wieloletnim stażem oraz ich przyjaciół, a komedię cechują wyraziste postacie zbudowane na zasadzie kontrastu. Na scenie zaprezentują się aktorzy wielickiego Teatru Sztolnia, będący gwarantem wyśmienitej gry aktorskiej oraz zabawnych pogawędek i ripost. Bezpłatne wejściówki można odbierać w centrum kultury od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego spektaklu, pełnego dobrego humoru i wspaniałej gry aktorów wielickiego Teatru Sztolnia! 

Leon i Jola to całkowite przeciwieństwo swoich przyjaciół, podstarzałego playboya Martina i „kuguarzycy” Katii, którzy nieustannie prześcigają się w łóżkowych podbojach. Upatrują oni w zachowaniu Leona i Joli znamion niechybnego rozstania, wiec każde z osobna postanawia namówić przyjaciół na ożywczy skok w bok…. Gramy i rozśmieszamy. Teatr uczy i bawi i tego się trzymamy

– mówią aktorzy Sztolni, zachęcając do obejrzenia spektaklu. 

Na deskach sceny Centrum Kultury w Gdowie zagrają Jadwiga Dec, Marzena Matyśkiewicz, Andrzej Szylar, Jarosław Łabczuk, Weronika Dybczak i Marek Cyganek, prezentując komedię Larsa Albauma i Dietmara Jacobsa, w tłumaczeniu Izabeli Rozhin.

Na spektakl zapraszają Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, Wielickie Centrum Kultury oraz Teatr Sztolnia. 

Źródło: Centrum Kultury w Gdowie. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content