Rodzinny Festyn w Czyżowie

Piękna pogoda dopisała zarówno organizatorom jak i uczestnikom sobotniego Festynu Rodzinnego w Czyżowie. Wydarzenie, zorganizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego, przez Radę Sołecką z sołtysem Józefem Filipowskim okazało się sukcesem. Wszystko dzięki licznym atrakcjom, ciekawemu programowi artystycznemu i sprawnej organizacji. Na plenerowej scenie można było oklaskiwać małych artystów ze Zręczyc uczących się w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Gdowie gry na skrzypcach, klarnecie i fortepianie.

Dla najmłodszych Gmina Gdów zapewniła dmuchany zamek, na dzieci czekały także liczne konkursy z nagrodami, w tym konkurs plastyczny, a na stoisku przygotowanym m.in przez członkinie KGW Czyżów królowały kulinarne smakołyki. Podczas pikniku można było zjeść między innymi pyszną kiełbaskę, grochówkę, karkówkę a także skosztować domowych ciast. Nie tylko najmłodsi chętnie korzystali z możliwości jazdy konno oraz przejazdu samochodem terenowym.

Ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczestników cieszyło się stoisko loterii fantowej. Na szczęśliwców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Niestety żadnemu z mieszkańców Czyżowa nie udało się wygrać nagrody głównej. Rower ufundowany przez Gminę Gdów trafił bowiem do mieszkanki Wiatowic.

Po emocjonującym losowaniu przyszedł czas na zabawę taneczną pod gwiazdami, na którą zaprosił zespół Secret Band.

zdj. archiwa prywatne Organizatorów Pikniku

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content