Robocze spotkania z sołtysami i paniami z KGW

Najbliższe wydarzenia zaplanowane z udziałem kół gospodyń wiejskich oraz sprawy bieżące sołectw, w tym funkcjonowanie transportu publicznego na terenie Gminy Gdów były głównymi tematami roboczych spotkań władz gminy z sołtysami oraz przewodniczącymi KGW.

Robocze spotkanie sołtysów, z udziałem Zastępcy Wójta Gminy Gdów Grzegorza Piętaka, Sekretarza Gminy Gdów Bożeny Malarczyk i pani Skarbnik  Katarzyny Lisowskiej było poświęcone  omówieniu  spraw bieżących, w tym funkcjonowaniu  transportu publicznego na terenie Gminy Gdów (omówienie kosztów działania Gminnych Linii Komunikacyjnych,  podjętych działań oraz planowanych zmian w funkcjonowaniu KLK od 1 września br.)  oraz realizacji zadań ze środków finansowych pozostawionych do dyspozycji sołectw

– informuje Gmina Gdów.

Spotkanie z paniami z KGW było z kolei doskonałą okazją do podziękowania im za udział w strojach regionalnych w Korowodzie z okazji 750-lecia lokacji Gdowa. W imieniu Wójta Gminy Gdów, podziękowania przekazała Sekretarz Gminy Gdów Bożena Malarczyk, która zaprosiła także panie z KGW na najbliższe wydarzenia oraz przedstawiła ich przebieg.  Podczas obu spotkań omówiono także sprawy bieżące sołectw oraz KGW.  Więcej zdjęć oraz informacji na stronie Gminy Gdów TUTAJ.

Foto: Gmina Gdów.

Źródło: Gmina Gdów.

 

 

 

 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content