Rekordowa zbiórka WOŚP

W dniu wczorajszym w czasie28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gdowskim sztabie zebrano rekordową sumę: 74 806,30 zł. Warto podkreślić, że Gdów już po raz osiemnasty przyłączył się do akcji.

Cieszę, że podobnie jak w ubiegłym roku udało nam się pobić kolejny rekord- mówi Natalia Marszałek, szefowa gdowskiego sztabu- bardzo dużą część tej kwoty, bo 30 013,78 zł zebrał Automobilklub Galicyjski Tor Podolany- Mała Finladnia, który w tym roku dołączył do naszego sztabu. Od rana w niedzielę w Podolanach odbywało się wydarzenie „Rajdowa WOŚP”, która przyciągnęła rzesze fanów motoryzacji. Swoją cegiełkę do akcji dorzucili też druhowie z KSRG OSP Winiary, którzy z ekipą Fantom Ratownictwo Medyczne Off Road. dbali o bezpieczeństwo w czasie imprezy.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować wolontariuszom i członkom sztabu, którzy wczoraj pracowali z nami, a także Wam wszystkim, którzy wrzucaliście datki do puszek WOŚP. Bez was i Waszych otwartych serc, nie byłoby możliwe zebranie tak wielkiej kwoty. Chciałabym dodać, że nasz gdowski sztab wpierali też wolontariusze z Łapanowa oraz Sobolowa, którzy kwestowali we własnych miejscowościach. Jeszcze raz wszystkim serdeczne: DZIĘKUJĘ. Dziękuję także organizatorom wczorajszego Spotkania Noworocznego, którzy zaprosili nas na wydarzenie i zorganizowali „Światełko do nieba”. Mam nadzieję, że za rok znów będziemy mogli pochwalić się kolejnym rekordem! 

A tak było w czasie „Rajdowej WOŚP” w Podolanach (zdj. K. Łyduch)

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content