Redakcja Jamnik: Wybory Samorządu Uczniowskiego i obchody Dnia Nauczyciela

JAMNIK

’’ Kochamy naszą szkołę ’’

Dnia 14 października 2016r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program szkolnej uroczystości zawierał elementy humorystyczne.

Szkolna rada przygotowała kabaret pt.: ’’Wesołe przedszkole’’, podczas którego aktorzy w wymyślnych strojach przedstawili poszczególne etapy edukacji uczniów.

Po występie grono pedagogiczne obdarowane zostało niewielkimi upominkami. Na zakończenie wystąpił szkolny zespół muzyczny. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenki pt. : ‘’ Tak bardzo się starałem’’ oraz ‘’Czarne oczy masz’’. Było dowcipnie i wesoło. Wszyscy doskonale się bawili.

[Not a valid template]

Wybory Samorządu Uczniowskiego

15 września 2015r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jak co roku wywołały one wielkie emocje wśród uczniów. Do rywalizacji stanęło 26 kandydatów, z których jedynie 12 mogło przejść do Rady Samorządu.

Już od poniedziałku 12 września mogliśmy podziwiać kreatywne i barwne plakaty, które zachęcały do głosowania. Kampania trwała do ostatniej chwili, kiedy to w czwartek rozpoczęła się cisza wyborcza.

Wyznaczeni kandydaci zapraszali wszystkie klasy do oddania głosów. Po skończonych wyborach uczniowie wracali na lekcje. Wyniki zostały ogłoszone pod koniec zajęć szkolnych. Wyglądały następująco:

PRZEWODNICZĄCA Paulina Nowojowska
ZASTĘPCA Wiktoria Szostak
SKARBNIK Grzegorz Matuszyk
SEKRETARZ Gabriela Kasprzyk
 

SEKCJA PLASTYCZNA

Blanka Linczowska
Marta Kaleta
Maciej Stokłosa
SEKCJA ORGANIZACYJNA Katarzyna Baran
Jakub Domagała
 

SEKCJA IMPREZOWA

Karol Chwajoł
Wiktoria Bugajska
Filip Obrał
OPIEKUNOWIE Anna Skorupa
Bożena Włódyka

Przygotowała: Aleksandra Rokosz

[Not a valid template]

JAMNIK

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content