Przywieźli worek medali!

W niedzielę, 13 czerwca w Andrychowie odbył się  Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Talent SHOW”, w którym udział wzięli tancerze ze Studia Tańca DanceOmnia. Był to już ostatni dla nich turniej w tym sezonie, który ze względu na pandemię, był bardzo krótki.

Młodzi tancerze, którzy trenują pod okiem Pani Natalii Obruśnik przyzwyczaili już nas, że nie wracają z zawodów bez medali. Tym razem odnieśli spektakularny sukces, zdobywając trzy pierwsze miejsca, dwa drugie i dwa wyróżnienia 1 stopnia.

Serdecznie gratulujemy!

Wywalczone miejsca:

Duety 8-12 lat: Julia Patela & Julita Braś – 1 miejsce

                             Dagmara Paruch & Zuzia Szybowska – wyróżnienie 1 stopnia

                             Karinka Rosiek & Hania Pacyna – wyróżnienie 1 stopnia

Formacje do lat 7 : OMNIA MINI – 1 miejsce

Formacje do lat 10 : OMNIA KIDS – 2 miejsce

Duety pow. 15 lat: Eliza Tańcula & Ola Czuper – 2 miejsce

Mini Formacje pow. 15 lat : OMNIA JUNIOR – 1 miejsce

Tydzień wcześniej w Ośrodku Sportu i Rekreacji Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach wzięli udział w „Freestyle Open Dance Piekary”. I tam nie zabrakło sukcesów:

 POZIOM PODSTAWOWY

Solo do 8 lat :DOMINIKA CIĘŻAREK – 1 miejsce 

Formacje do 8 lat: OMNIA MINI – 2 miejsce 

Solo 9-12 lat: NIKOLA TOMASIK – 3 miejsce , DAGMARA PARUCH – 4 miejsce 

Duety 9-12 lat: KARINKA ROSIEK & HANIA PACYNA – 2 miejsce,

                            DAGMARA PARUCH & ZUZIA SZYBOWSKA -4 miejsce

                           JULKA PATELA & JULITA BRAŚ – 6 miejsce

Formacje 9-12 lat: OMNIA KIDS – 2 miejsce 

Solo 13-16 lat: JERZY PACYNA – 4 miejsce 

Solo 17+: MONIKA WOJAS – 2 miejsce 

 POZIOM ZAAWANSOWANY

Solo 9-12 lat: MARTYNA KUFTA – 6 miejsce

Solo 13-16 lat (na kilkadziesiąt zawodników): Ola Czuper – 2 miejsce , Eliza Tańcula – 3 miejsce 

Duety 13-16 lat: OLA CZUPER & ELIZA TAŃCULA – 2 miejsce

Mini formacje 13-16 lat: OMNIA JUNIOR – 5 miejsce

źródło: Studio Tańca DanceOmnia

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content