Przyjdź w niedzielę do Gminnej Hali Sportowej- pomóż Patrykowi!

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej akcja charytatywna dla Patryka. Chłopiec od 3 lat walczy z glejakiem – złośliwym nowotworem mózgu. Nowotwór zaatakował nerw wzrokowy. Jedynie leczenie w Kalifornii daje 90% szans na całkowite wyleczenie i uratowanie życia Patrykowi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami niedzielnej akcji:

START: godz. 15:00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie
WSTĘP: min.10zł (dzieci wstęp wolny)

ATRAKCJE:
– turniej meczu piłki nożnej OSP Gdów contra Policja Myślenicka
– mecz siatkówki
-otwarty trening Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki PRIME z udziałem Mateusza Durczoka i Mateusza Kucharza, który poprowadzi Radosław Onuca
– animacje dla dzieci (min. malowanie buzi, dmuchanie balonów)
– występ grupy tanecznej Cheerleaders Infinity i Lollypops- Uczniowski Klub Sportowy KONIK w Pcimiu
– LICYTACJE gadżetów sportowych i nie tylko, które poprowadzi Gość Specjalny RAFAŁ „BACA” SZAFLARSKI
Do wylicytowania będą m.in.: strój kolarski, koszulka Szaflarskiego, gadżety z RIO 2016, półroczny karnet na zajęcia do Szkoły Walki Prime, 2 bilety na koncert Zbigniewa Wodeckiego, które oferuje Centrum Kultury w Gdowie, maskotka strażacka, koszulka Wisły Kraków z autografami piłkarzy przekaza przez Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa.

W czasie trwania maratonu będzie można zakupić domowe wypieki. Dochód z całej imprezy będzie przekazany na operację i leczenie dla Patryka!

Z fundacji „Siepomaga” przyszła bardzo dobra wiadomość. Udało się już zebrać kwotę, która wystarczy na opłacenie podstawowych kosztów związanych z terapią Patryka w klinice.
Jednak to nie koniec. Potrzebne są jeszcze pieniądze na dodatkowe koszty związane z wyjazdem (wiza, bilety, pobyt ok. 3 miesiące), oraz na ewentualną dodatkową hospitalizację, gdyby wystąpiły komplikacje (powikłania niezależne od standardowego procesu leczenia), a także pomocnicze usługi medyczne, konieczną rehabilitację oraz wizyty kontrolne po zakończonym leczeniu. Dlatego nie ustawajmy z pomocą. Przyjdźmy w niedzielę i pomóżmy Patrykowi!

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content