Propozycje na ferie zimowe, cz. 1. Oferta Centrum Kultury w Gdowie

30 stycznia uczniowie m.in z województwa małopolskiego rozpoczynają dwutygodniowe ferie zimowe. Niektórzy od dawna mają zaplanowane wyjazdy na narty, inni do rodziny, ale duża część dzieci zostaje w domach lub wyjeżdża tylko na kilka dni. Co zrobić, aby dzieci się nie nudziły?

W najbliższych dniach postaramy się przedstawić Wam ofertę na zorganizowane zajęcia dla dzieci, z których możemy skorzystać w Gdowie i w najbliższej okolicy, oraz poszukać atrakcji, które sami możemy dzieciom zagwarantować.

Zaczynamy nasz mini cykl propozycji feryjnych od oferty Centrum Kultury w Gdowie, które przygotowało bogatą ofertę artystyczną dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Wśród propozycji znajdziemy m.in.: warsztaty kulinarne, plastyczne, teatralne, taneczne, a dla najmłodszych spotkania „w świecie bajek”.
Organizatorzy zajęć przypominają, że zapisy na wszystkie zajęcia są obowiązkowe. Dziecko można zapisać telefonicznie lub osobiście w biurach CK (12 251 43 67;512 186 807).

1 lutego od godziny 16.00 odbędzie się w CK „Wymiana Książki Dziecięcej”, którą organizuje Centrum Wolontariatu w Podolanach. Na wymianę książek nie ma zapisu, mogą przyjść wszyscy chętni. Więcej szczegółów „wymiany” podamy niebawem.

 

[Not a valid template]

W najbliższych dniach na stronach Centrum Kultury ma być zamieszczony harmonogram zajęć w Gminnej Hali Sportowej.

 

zdjęcie: FB Centrum Kultury w Gdowie

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content