POZYSKAĆ ŚRODKI NA LOKALNE DZIAŁANIA. Rusza kolejna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie.

Już 1 marca rozpoczyna się nabór wniosków w konkursie Małopolska Lokalnie 2023. Potrwa do końca miesiąca, a w między czasie trwać będą szkolenia, najbliższe 19 marca o godzinie 17-tej w wielickim starostwie. Operatorzy stawiają na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będą koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników.

Rusza konkurs grantowy. Zapraszamy na spotkania i szkolenia. Działasz w młodej organizacji pozarządowej? Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje? Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności? Zamierzasz wzmocnić swoją organizację? Jeśli TAK, konkurs Małopolska Lokalnie 2023 jest dla Ciebie!

– zachęcają Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze.

Konkurs skierowany jest do zwykłych mieszkańców, którzy mają interesujący pomysł na działanie w swojej społeczności ale nie mają pieniędzy, żeby go zrealizować oraz do młodych organizacji pozarządowych, które szukają wsparcia na początku swojej działalności. Małopolska Lokalnie to konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:  projekty społeczne (dla młodych organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych) oraz  projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych. 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w Wieliczce które odbędzie się 19 marca o godzinie 17-tej w Starostwie Powiatowym w Wieliczce, ul. Rynek Górny 2, Wieliczka. Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/KuvbjiFjzn

– dodaje starostwo powiatowe w Wieliczce.

 

Szczegóły w dokumentacji projektowej  TUTAJ.

Więcej informacji na stronie powiatu wielickiego TUTAJ. 

 

Źródło: powiat wielicki, www.malopolskalokalnie.pl

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content