Poznaliśmy termin drugiej fiesty balonowej w Gdowie

Wczoraj (06.12.2016) przedstawiciele Aeroklubu Krakowskiego: Sabina Hawryłko, Marek Michalec i Leszek Mańkowski gościli w Gdowie, by rozmawiać z Wójtem Zbigniewem Wojasem m.in o przyszłorocznej Fieście Balonowej oraz o możliwościach organizacji imprez  o tematyce lotniczej.
Jak możemy przeczytać na portalu społecznościowym Aeroklubu Krakowskiego: Rozmawiano też o dużych możliwościach Gminy związanych z organizacją imprez plenerowych, a dzięki posiadaniu znakomitej infrastruktury sportowej – również halowych. Przymierzono się do zorganizowania w Gdowie modelarni lotniczej, oraz organizacji zawodów modelarskich. Jednym z tematów była również impreza balonowa, która w czerwcu br. po raz pierwszy odbyła się w Gdowie.
W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy balonami ustalono, że w dniach 9 – 11 czerwca 2017 roku odbędzie się w Gdowie II Fiesta Balonowa – poinformował Aeroklub.

Bardzo się cieszymy, że kolejna taka impreza odbędzie się w naszej gminie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w czerwcu uda się zorganizować konkurs i dzięki Aeroklubowi Krakowskiemu będziemy mogli spełnić niektóre marzenia i ponownie kilku szczęśliwców poleci balonem obserwując piękną panoramę naszego terenu.

źródło:  FB Aeroklubu Krakowskiego

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content