Pożegnanie lata na gdowskim Zarabiu

W niedzielę, 12 września na Strefach Rekreacji Gminy Gdów zorganizowano piknik „Wpadnij na Zarabie – pożegnaj z nami lato”. Piękna pogoda dopisała, a na zaproszenie organizatorów odpowiedziało wiele osób, przede wszystkim rodziny z dziećmi, choć i nie zabrakło Seniorów, którzy licznie stawili się na linii startu marszu z kijkami. Na najmłodszych czekały zabawy i animacje, m.in dmuchańce, malowanie twarzy, pokazy wielkich baniek, konkursy z nagrodami. 

Młodzi piłkarze mogli sprawdzić swe umiejętności w Turbokozaku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także atrakcje przygotowane przez gdowskich druhów, m.in przejażdżki strażackim melexem i konkurencje zręcznościowe. Ponadto można było pograć w badmintona na przygotowanych boiskach lub odpocząć na rozłożonych leżakach.

Wydarzeniem, które wzbudziło wiele emocji był niewątpliwie mecz towarzyski byłych zawodników Gdovii Gdów z rodzicami szkółki piłkarskiej Młoda Gdovia, który sędziował Stanisław Wydrych, prezes LKS Gdovia Gdów. Spotkanie na murawie zakończyło się remisem.

Piknik zorganizowano przy współpracy z klubem sportowym Gdovia Gdów i  Ochotniczą Strażą Pożarną z Gdowa. 

Pełna fotorelacja z wydarzenia na stronie organizatora: Zarabie Gdów – Strefa Rekreacji- zobacz tutaj

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content