Podwójne Mistrzostwo Polski zawodniczek UKS Gryf Gdów!

Zawodniczki UKS Gryf Gdów: Milena Gaj i Izabela Perz sięgnęły w miniony weekend po dwa Mistrzostwa Polski Młodziczek w tenisie stołowym.

Najpierw w sobotę o poranku zwyciężyły w finale gry drużynowej, po którym wzięły udział w turniejach gry pojedynczej i podwójnej. Ten drugi zwyciężyły, potwierdzając tym samym status najlepszego duetu w Polsce, natomiast w singlu nasze „Złotka” dotarły aż do ćwierćfinałów, minimalnie ulegając w nich swoim przeciwniczkom (obie wynikiem 2:3). Warto podkreślić, że Iza w swoim ćwierćfinale trafiła na późniejszą Mistrzynię Polski, Milenę Mirecką.

Jak zaznaczają przedstawiciele klubu „na wspaniały sukces naszych Mistrzyń, oprócz przede wszystkim ich samych, pracował ogromny sztab wspaniałych ludzi dobrej woli, codziennie tworzących jak najlepsze warunki do rozwoju młodych tenisistek, oraz liczne grono wspaniałych sponsorów, którym dziękujemy za wsparcie i wiarę, a są to: trenerzy Paulina Krużel i Daniel Bąk, trener przygotowania fizycznego Dominik Grünwald, klubowa Pani Psycholog Sportu, rodzice, koledzy i koleżanki z klubu, Gmina Gdów, Modest – sprzęt do tenisa stołowego, Mrówka Niepołomice, Dorbud, Krusz Bud Piotr Iwulski, Wydawnictwo Nobilis, F.U.P.H Tran-Ziem Jerzy Satoła, KIBICE. Wszystkim serdecznie dziękujemy”.

Serdecznie gratulujemy!

źródło; UKS Gryf Gdów

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content