Podsumowanie niedzielnego kiermaszu charytatywnego

W niedzielę w Gdowie odbył się charytatywny kiermasz ciast i różności. Stoisko znajdowało się na ul.Myślenickiej naprzeciw kościoła, a wolontariusze krążyli także wśród osób odwiedzających odpustowe kramy. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, tym, którzy zorganizowali w Gdowie zbiórkę, tym którzy piekli ciasta i szykowali rękodzieło na sprzedaż, i wreszcie tym, którzy dokonali zakupów, udało się zebrać 13 239,12 zł na leczenie małego Ksawerego. Organizatorzy dziękują także za pomoc i wsparcie Parafii NNMP w Gdowie i całej Gminie Gdów, na czele z Wójtem Zbigniewem Wojasem.

Po raz kolejny mieszkańcy naszej gminy udowodnili, że mają wielkie, otwarte serca.

Ten piękny samochód, który widzicie na zdjęciu to ważna część akcji ogólnopolskiej Ksawery Pol-Truck-Expedition.  Marcin Maciołek, posiadacz tego POLONEZA, wkręcony w pomaganie wraz z grupą ochotników-pomagaczy odwiedza każdy zakątek Polski, w poszukiwaniu autografów osób znanych i lubianych, a także fantów na licytacje charytatywną. W niedzielę zawitał do Gdowa. Więcej o Pol-Truck-Expedition przeczytasz tutaj.

Jeśli nie mogłeś być na kiermaszu, a chciałbyś dorzucić swą cegiełkę dla Ksawerego, który walczy z SMA, możesz wpłacić pieniądze np. przez portal Siepomaga. Na stronie fundacji znajdziesz historię Ksawcia: www.siepomaga.pl/sma-ksawery

podsumowanie i podziękowania od Pol-Truck-Expedition: zobacz tutaj

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content