Podsumowanie ferii zimowych w Centrum Kultury

Przez dwa tygodnie w Centrum Kultury w Gdowie obowiązywał specjalny harmonogram zajęć. Dla najmłodszych dzieci przygotowano cztery spotkania „W świecie bajek”. Pierwsze 3 dni ferii to uczta dla małych kucharzy. Na zajęciach poprowadzonych przez Panią Annę Biernat dzieci przygotowywały kanapki, pizzę i desery.

Tym, którzy lubią zabawę przy muzyce Centrum Kultury zaproponowało warsztaty z tańca towarzyskiego oraz hip-hopu. Przez dwa tygodnie odbywały się zajęcia plastyczne w różnych grupach wiekowych, a każde inne. Wśród tematów pojawiły się m.in: „ilustracje muzyczne” czy „filcowa zakładka”.

W drugim tygodniu odbyły się warsztaty z Teatrem Nikoli. Cykl trwał od środy do piątku i zakończył się pokazem podczas balu karnawałowego. Bal, 11 lutego,  był zakończeniem ferii w CK.

Także w harmonogram ferii zimowych wpisała się akcja Centrum Wolontariatu: Wymiana Książek Dziecięcych. 1 lutego wszystkie chętne dzieci mogły powymieniać się książkami, oraz skorzystać z atrakcji dodatkowych, które przygotowały wolontariuszki. Także w czasie ferii odbyła się wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce dla laureatów konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową 2016 . Dla wielu uczestników była to pierwsza okazja do zwiedzania tego niezwykłego miejsca, więc zachwytom nie było końca. Na ponad dwu godzinnej trasie turystycznej nawet maluchy dały radę.

[Not a valid template]zdjęcia: Centrum Kultury w  Gdowie

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content