Podsumowanie ankiety „My kobiety”

Bardzo dziękujemy wszystkim paniom za zaangażowanie i wypełnienie ankiety dotyczącej preferowanych zajęć i spotkań w ramach powstającej grupy „My kobiety”. Uzyskaliśmy ponad 150 odpowiedzi.

W ankiecie największa grupa kobiet zaznaczyła istotną potrzebę zadbania o siebie i swoje zdrowie. Zainteresowanie wzbudziły również warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, budowania poczucia własnej wartości, rozwijania potencjału życiowego, radzenie sobie z emocjami. Dla mieszkanek gminy Gdów ważne jest również zadbanie o swój wygląd i aktywność fizyczną. Postaramy się sukcesywnie odpowiadać na potrzeby realizując kolejne spotkania i warsztaty.

Biorąc pod uwagę aktualne ograniczenia dotyczące bezpiecznego spotykania się, musimy szukać alternatywnych możliwości działania. Jak to zazwyczaj kobiety, staramy się zaradzić trudnościom i znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji, proponujemy zatem na początek kontakt online.

Zacznijmy od zadbania o swoje zdrowie. Zdajemy sobie sprawę, jak krępująca może wydawać się rozmowa czy zadawanie pewnych pytań  lekarzom (dietetyk, ginekolog, psychiatra, endokrynolog).  Prosimy zatem o przesyłanie nurtujących Was pytań do specjalistów na nasz adres mailowy  mykobiety@gops.gdow.pl oraz sms na numer 519 144 087 do końca tego tygodnia.  Odpowiedzi znajdą się w nagranym przez specjalistę filmiku, który będzie dostępny dla Pań.

W niedługim czasie pokażemy też jak zadbać o swój wygląd.

Planujemy również  pierwsze spotkanie Pań zainteresowanych udziałem w warsztatach rozwojowych.

Grupa „My Kobiety”

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content