Poddasze budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach zaadaptowano dla potrzeb mieszkańców Ukrainy

Dobiegła końca modernizacja poddasza budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach, mająca na celu dostosowanie lokalu do potrzeb mieszkańców Ukrainy, którzy znajdą tu schronienie. 

W imieniu Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Fundacji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pracę przy modernizacji pomieszczeń naszego budynku. Realizowane dzięki Państwa pomocy prace modernizacyjne wykonane na poddaszu w sposób widoczny przedłożyły się na poprawę funkcjonowania osób w nim przebywających. To wymagające ogromnej pracy przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez Państwa pomocy. Stworzone warunki lokalowe przyczyniły się do znacznej poprawy funkcjonowania osób przybyłych. Państwa pomoc i wsparcie sprawiły, że jesteście współautorami udzielanej pomocy osobom przybyłym z Ukrainy do naszego kraju. Po raz kolejny pokazujecie Państwo, że chcieć to móc! Postawa taka zasługuje na uznanie godne naśladowania. Dziękujemy
– podziękowała za okazaną pomoc pani Małgorzata Drzewniak z WTZ Podolany.
 
Do dyspozycji mieszkańców Ukrainy pozostają łóżka dla 10 osób, kącik jadalniany i zabaw dziecięcych, łazienki, aneks kuchenny oraz gospodarczy. 
 

Foto: Mój Gdów.

Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej Podolany

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content