Piknik Zdrowia na gdowskim Zarabiu – atrakcji ciąg dalszy

Bezpłatne przeglądy dentystyczne !

Fundacja Wiewiórki Julii to pierwsza tego rodzaju organizacja użytku publicznego w kraju, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej, w szczególności:

dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym;

dzieciom oraz młodzieży z placówek socjalnych, typu dom dziecka oraz rodzina zastępcza; a także

regularne bezpłatne konsultacje i przeglądy grup dzieci w wieku przedszkolnym;

wspieranie i organizowanie działań związanych z opieką stomatologiczną i medyczną nad dziećmi oraz młodzieżą z wadami rozwojowymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi;

pomoc i programy na rzecz dzieci i młodzieży – w tym „Dentobus” oraz akcje „Tramwaje Zdrowego Uśmiechu”, mające na celu propagowanie zasad higieny i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: http://wiewiorkajulia.pl/


Już kolejny rok podczas Gdowskiego Pikniku będzie można skorzystać z fachowych i bezpłatnych przeglądów dentystycznych przeprowadzonych właśnie przez te Fundację.

Jak co roku na gdowskim Zarabiu podczas Pikniku Zdrowa będzie czekać na Państwa Pani Beata Bytnar – Profesjonalny Doradca ds. Pielęgnacji Twarzy i Wizażu Mary Kay Cosmetics .

Oczywiście nieodpłatnie będzie można skorzystać z porad konsultanta a podczas naszych loterii Firma Mary Kay Cosmetics przygotowała dla uczestników wydarzenia kilka ciekawych upominków.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: CK Gdów/ wiewiórkajulia.pl

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content