Piknik Strażacki w Gdowie pełen atrakcji

W niedzielne popołudnie Druhowie OSP z Gdowa zorganizowali Piknik Strażacki. Pomimo chłodnej, niesprzyjającej pogody, nie brakowało chętnych, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przybyli skorzystać z przygotowanych atrakcji, a było ich naprawdę sporo. 

„Nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwe ubranie”🥾👖👕 W myśl tej zasady rozpoczęliśmy nasz Piknik Strażacki🚒 Pogoda kapryśna☁️, ale u nas atmosfera wyjątkowo gorąca.🔥🎊
-zachęcali gdowscy Druhowie.

Na placu przy remizie działo się wiele. Strażacy przygotowali moc atrakcji: była prezentacja sprzętu i umundurowania, miasteczko strażackie, rozmaite gry i zabawy, w których najmłodsi mogli spróbować swoich sił sprawnościowych, a także umysłowych i poczuć się jak prawdziwy Strażak. Można było również obejrzeć zabytkowe pojazdy pożarnicze, były dmuchańce oraz bańki mydlane! Przy tak licznych rozrywkach fizycznych i umysłowych, nie mogło zabraknąć pysznego posiłku. Druhowie serwowali słynną grochówkę, kiełbaski z grilla, kręcone smażone ziemniaczki, a dla najmłodszych była także wata cukrowa i popcorn.

„Dzisiaj W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim strażakom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia.😍 Słowa wdzięczności kierujemy również do OSP Niepołomice i Ochotnicza Straż Pożarna w Ujeździe. Gdyby nie Wy, nie byłoby dmuchanego zamku dla dzieci i zabytkowych pojazdów strażackich😍 Ukłony kierujemy też w stronę DJ ZOBUL, który fantastycznie wszystko nagłośnił i wspaniale poprowadził.🎤 Na końcu podziękowania należą się Wam – wszystkim uczestnikom, którzy nie przestraszyli się chłodu i wzięli udział w naszym Pikniku.😍 A nas cieszą Wasze opinie. Szczególnie ta, że najlepsze imprezy w Gdowie robią…. społecznie strażacy. Dziękujemy ❤️

– podsumowują i dziękują Druhowie OSP GDÓW.

 

Jak widać na załączonych zdjęciach, świetnie bawili się nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice. Gratulujemy organizatorom wspaniałej inicjatywy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

Źródło: OSP GDÓW

Autor: Redaktor 5

Udostępnij post na:

Skip to content